Specjalista do spraw sprzedaży stacjonarnej i internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Sierpów
Numer: StPr/24/1166
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towarów, obsługa klienta, obsługa sklepu internetowego, współpraca z dostawcami towarów( odbiór i dostarczanie towarów), przygotowywanie towarów do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sierpów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu