Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0339
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów, pozyskiwanie klientów, przygotowanie ofert handlowych, praca z programem komputerowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne
Wykształcenie: średnie branżowe, inne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie