Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim

Firma z branży konstrukcji stolarki aluminiowej zatrudni kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zegartowice, koło Dobczyc
Obowiązki:
  • Obsługa klientów: telefon, email
  • Wsparcie dla działu projektowego i współpraca z partnerami
Wymagania:
  • Płynność w języku francuskim
  • Znajomość MS Office
Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki pracy w rosnącej firmie
  • Zatrudnienie w energicznym zespole
  • Dobrze wynagradzaną pracę
  • Możliwości nauki i rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
W CV należy zawrzeć klauzulę poufności danych o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym wyżej zakresie, zamieszonym w treści formularza rekrutacyjnego, przez AKPO Konstrukcje Aluminiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zegartowicach, Zegartowice 160, 32-415 Raciechowice, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w ramach innych ofert pracy/współpracy, poza tą na którą aplikuję, przez okres trzech lat od dnia zakończenia procesu rekrutacji. W szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e- mail lub drogą telefoniczną na podany numer telefonu lub w formie wiadomości SMS informacji o innych ofertach pracy/współpracy w AKPO Konstrukcje Aluminiowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością lub w AKPO SERWIS Krzysztof Bukowiec.