Specjalista ds. obsługi klienta

Ogłoszenie numer: 8899480, z dnia 2024-04-04

Paweł Witak

BALNEO jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą konsekwentnie budującą swoją markę i pozycję w branży sanitarnej. Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa kluczowych klientów krajowych oraz zagranicznych (oferty, faktury, reklamacje, listy przewozowe)
  • koordynowanie procesów związanych z eksportem
  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów zagranicznych
  • obsługa klientów sieciowych Bricoman, Leroy Merlin, OBI
  • przygotowywanie ofert cenowych, prowadzenie dokumentacji handlowej
  • współpraca z firmami kurierskimi oraz agencjami celnymi
  • wysyłanie newsletterów
  • rozliczanie płatności klientów zagranicznych
  • raportowanie wyników wykonanej pracy
  • analiza działań konkurencji

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedażowym
  • posiadanie wysokich umiejętności handlowych
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programów pakietu Office
  • odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,
  • dynamizm i inicjatywa w działaniu.
  • wykształcenie wyższe mile widziane

Oferujemy

  • ciekawą i różnorodną pracę w zgranym zespole kreatywnych ludzi
  • możliwość rozwoju stosunkowo nowej gałęzi firmy (dział eksportu)
  • umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym, poniedziałek-piątek
  • stałe wynagrodzenie