Specjalista ds. obsługi klienta

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/1514
OBOWIĄZKI:
telefoniczny i mailowy kontakt z partnerami, praca w dedykowanym systemie (wprowadzanie zgłoszeń), praca w systemie Excell;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie