Specjalista ds. sprzedaży hurtowej (B2B)

Ogłoszenie numer: 8935327, z dnia 2024-04-16

RAFKO
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video oraz doradztwie i instalacjach audiowizualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B (Polska i zagranica),
  • współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych klientów,
  • przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi), kompletowanie dokumentów.

Wymagania

  • doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką,
  • prawo jazdy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu, oraz łatwość poruszenia się w nowych technologiach,
  • samodyscyplina oraz sumienność.

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy,
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,
  • praca na umowę o prace lub kontrakt.