Specjalista ds. Sprzedaży Rynek Ciężarowy

Czy wiesz, że Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej?

Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Centrum Kompetencji Ciężarowej, który zajmuje się obsługą sprzedażową, doborem części, opon, olejów i akcesoriów do pojazdów użytkowych, sprzętu budowlanego oraz autokarów.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż, dobór i doradztwo w zakresie części , olejów i opon do pojazdów ciężarowych
  • Budowanie relacji z Klientami opartymi o partnerską współpracę
  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach
Wymagania:
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu mechaniki pojazdowej
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole specjalistów i przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie