Specjalista / Specjalistka ds. elektromobilności

Ogłoszenie numer: 9089119, z dnia 2024-06-28

Impol-1 F.Szafrański Sp.J.

Firma Impol-1 jest firmą inżynierską działająca na rynku od ponad 40 lat.

Jesteśmy partnerem wiodących na rynku elektrotechniki producentów takich jak Schaltbau GmbH (marka Eddicy) z Monachium.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. elektromobilności

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DTH/PA/2/24

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne w zakresie elektromechanicznych łączników prądu stałego dla elektromobilności, OZE i przemysłu ( styczniki prądu stałego, przełączniki zatrzaskowe, złącza )
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitorowanie rynku
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Współpraca z dostawcami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość rynku elektromobilności, OZE lub przemysłowego
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwijania istniejącego rynku o znaczącym potencjale rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Potrzebne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)