Konsultant telefoniczny z j. angielskim

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Konsultant telefoniczny z j. angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługą klienta w języku angielskim (poziom B2/C1),
  • Wsparcie klientów oraz udzielanie informacji dotyczących naszych usług,
  • Rozwiązywaniem międzykulturowych wyzwań komunikacyjnych,
  • Budowaniem długoterminowych relacji,
  • Aktualizacja danych w systemie CRM.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • Doświadczenia w obsłudze klienta,
  • Znajomość pakietu MS Office,
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy telefonicznej.
Oferujemy:
  • Pakiet szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na firmowe produkty,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Podobne oferty:

27.04.2024

Customer Service Advisor with Slovenian

Firma: Concentrix

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Your responsibilities: Answer phone calls, e-mails, live chats, and messages on social media from customers. Help customers with issues related to the service, troubleshoot on the customers behalf, and solve the customers problems to the best of your ability. Work shifts: morning 8:00-16:45, afternoon 15:15-00:00 Monday to...

Więcej informacji

26.04.2024

Technical Customer Support Specialist with Swedish

Firma: Concentrix

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Responsibilities: Customer support (pre-sales and post-sales) for security cameras and system users via calls and chats Handling requests for the following devices and systems: Wire-Free Security Cameras, Indoor Smart Home Cameras, Security Camera Systems, WiFi/PoE Cameras & NVRs. Assist customers in resolving technical...

Więcej informacji

26.04.2024

Customer Support Specialist with Italian / Specjalista ds. Wsparcia Pasażera z j. włoskim

Firma: Concentrix

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Zadania: Na co dzień będziesz zajmował się kompleksową obsługą pasażerów linii lotniczych Ryanair od momentu planowania podróży do momentu wylądowania w miejscu docelowym: udzielanie ogólnych informacji, w tym rozwiązywanie codziennych problemów pasażerów, rozpatrywanie reklamacji lub spraw związanych z...

Więcej informacji

Najnowsze oferty pracy:

Więcej ofert pracy

Ogłoszenia